بهترین تنظیمات وات برای ویپ

بهترین تنظیمات وات برای ویپ

اگر شما دستگاه ویپی دارید که دارای تنظیمات تغییر وات و … می باشد ، می توانید تنظیمات ویپ خود را  به دلخواه تنظیم کنید اما بهترین وات چه واتی است ؟

انتخاب بهترین وات به جویس ، ویپ و سلیقه شما بستگی دارد . این کار به کمی تجربه نیاز دارد اما لازم نیست که متخصص باشد . مهم ترین عامل برای انتخاب بهترین وات و تنظیمات ویپ برای ویپینگ سلیقه شما میباشد به طور مثال یک کاربری طعم و کام دهی بالا و تیز را ترجیح می دهد و کاربر دیگری طعم و کامدهی کم و ملایم را ترجیح میدهد .

یافتن توان ایده آل برای شما بیشتر به وسیله آزمونو خطا به دست می آید .

تنظیمات وات ویپ

حالت های متغیر تنظیم وات ویپ

فقط برخی از ویپ ها و پاد سیستم ها به شما اجازه تغییر وات را می دهد و برخی از ویپ ها و پاد ها بیشتر حالت های استیک و مودهای مکانیکی این کار را نمی کنند .

آنچه شما به دنبال آن هستید یک دستگاه با حالت های تظیم شونده است که دارای تراشه ای برای کنترل خروجی های مختلف باشد .

حالت های تنظیم شونده به شما امکان می دهد تا تنظیمات مختلف ویپ را تغییر دهید . بیشتر آنها به شما امکان تغییر ولتاژ (ولتاژ متغیر یا VV) را می دهند و برخی به شما امکان کنترل دما (کنترل دما یا TC) را می دهند ، اما متداول ترین تنظیمات ویپ متغییر وات است .

آموزش تنظیمات وات و ولتاژ ویپ

تنظیمات پشنهادی ویپ

Wattage اساساً خروجی یا توان یک دستگاه است . در تنظیمات ویپ توان  50 وات ، جویس بیشتری نسبت به مود با 30 وات تبخیر خواهد کرد ، همانطور که لامپ 75 وات از لامپ 40 وات روشنایی بیشتری خواهد داشت .

بدون پرداختن به جزئیات زیاد در مورد علم (اگر شما علاقه مند هستید می توانید در مورد قانون اهم بیشتر تحقیق کنید) ، نکته اساسی که باید بدانید این است که هنگامی که شما در حال افزایش خروجی هستید ، ولتاژ بیشتری را از باتری خواهید گرفت . تنها راه دیگر برای کنترل خروجی تغییر مقاومت در تنظیمات است .

شما می توانید کویل های مختلف که با دستگاه شما سازگاری دارند را تهیه کنید و اگر اتومایزر جدیدی را به دستگاه خود متصل میکنید ممکن است مقاومت را برای شما محاسبه کند یا تنظیم مقاومت به عهده شما باشد .

این اطلاعات که اتومایزر یا دستگاه شما تا چه میزان مقاومت را پشتیبانی می کند را روی آن چاپ می کنند .

مقاومت به ماده وجنسی که برای سیم پیچ خود استفاده می کنید و تعداد چرخش هایی که در سیم قرار می دهید بستگی دارد . چرخش بیشتر به معنای مقاومت بالاتر است .

نکاتی برای انتخاب تنظیمات توان ویپ 

همانطور که گفتیم ، برای یافتن نتیجه ایده آل خود نیازی به تجربه بالا یا تخصصی خاصی ندارید .

اگر از یک مد مکانیکی استفاده می کنید ، درک اینکه رابطه بین مقاومت ، جریان و ولتاژ کمی مهمتر است . در این بخش ، هدف ما این است که به شما توصیه های عملی تری بدهیم تا بتوانید تنظیمات ویپ مناسب بخار را پیدا کنید .

  • نوشته های روی کویل ها

اگر بدنبال تنظیمات وات ویپ مناسب هستید ، این ساده ترین راه است .

علاوه بر این که مقاومت یک کویل را به شما می گویند ، اکثر دستگاه های ویپ و پاد به شما یک محدوده وات توصیه شده می دهند که می توان از سیم پیچ  متناسب با دستگاه را در آن استفاده کرد .

این مورد روی جعبه کویل یا روی خود کویل چاپ می شود . برخی از آنها همچنین یادداشتی دارند که به شما می گوید “بهترین” وات برای استفاده از محصول چیست .

برای مثال برای سیم پیچهای 0.15 اهم GT4 که در مخزن NRG Vaporesso استفاده می شود ، توان توصیه شده 45 و 65 وات است . 45 الی 65 وات طیف نسبتا وسیعی است که شما میتوانید در این محدوده بهترین عملکرد را بیابید .

آموزش تنظیم ولتاژ و وات دستگاه الکترو اسموک یا ویپ

  • توجه به میزان دریافت نیکوتین و کام دهی 

یک کام و میزان نیکوتین آن مهمترین چیز برای اکثر vaper ها است که به اولویت شخصی برمی گردد . برخی از vaper ها ترجیح میدهند که نیکوتین زیادی را دریافت کنند و ابرهای بخار غول آسایی ایجاد می کنند و برخی افراد  فقط یک پف معمولی می خواهند .

اگر می خواهید ابرهای بزرگتر با میزان نیکوتین بیشتر داشته باشید ، پس باید تنظیمات ویپ خود را تغییر دهید و وات را بالا ببرید . همچنین باید توجه داشته باشید که جویس ها با PG بالاتر می توانند ضربه شدیدتری به گلو وارد کنند و جویس های با VG بالاتر ابرهای شما را کمی ضخیم تر می کند .

نکته دیگری که باید به آن توجه کنید ، درجه حرارت شماست . برخی از کاربران دوست دارند که بخار گرم را در گلوی خود احساس کنند اما این برای همه مناسب نیست و کاملا به سلیقه فرد بستگی دارد .

  • با طعم ها آزمایش کنید

مایعات الکترونیکی در وات های مختلف طعم متفاوتی دارند . این بدان دلیل است که عناصر طعم دهنده موجود در جویس شما در دماهای مختلف بخار می شوند . تنظیم توان می تواند طعم های مختلفی را برای شما به وجود آورد .

این باز هم به اولویت شخصی برمی گردد و شما باید آزمایش کنید . اگرچه ممکن است جویسی با 60 وات طعم عالی داشته باشد ، اما ممکن است جویس دیگری با 75 وات بهتیرن طعم خود را آزاد کند .

به طور کلی ، اگر شما طعم ظریف مانند میوه دارید ، بهتر است از وات های پایین تر استفاده کنید . اگر طعم های پیچیده تری مانند دسر ، قهوه یا طعم های تنباکویی و توتون دارید بهتر است از وات های بالا بهره ببرید .

  • حفاظت از تنظیمات دستگاه ویپ و وسایل آن

توان بالا طول عمر دستگاه شما کاهش میدهد و عمر باتری دستگاه سریعتر تمام میشود .

کویل های شما نیز به روشی مشابه تحت تأثیر قرار می گیرند . تنظیم بیش از حد وات ممکن است باعث فرسودگی سریع کویل شما شود . بخصوص اگر شما محدوده حک شده روی کویل ها را به درستی رعایت نکرده باشید .

این امر در طعم شما نیز تاثیر مستقیم دارد که اگر وات شما بیش از حد باشد طعم سوخته را حس خواهید کرد .

دستورالعمل راه اندازی ویپ لوکس و اسموک

تنظیمات ولتاژ ویپ

معمولا نیازی به تنظیم ولتاژ ویپ نیست زیرا که وقتی کویل را درون دستگاه قرار میدهید دستگاه به طور خودکار کویل را شناسایی میکند و نیازی به تنظیمات دستی ویپ نمی باشد .

دیدگاه‌ها 0

*
*

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم