رفع مشکل ریزش و نشت جویس

فیلم آموزش رفع مشکل نشت و ریزش جویس ویپ

در داخل این ویدئو راهکارهایی برای رفع مشکل ریزش جویس ویپ توضیح داده شده است . 

رفع مشکل ریزش و نشت جویس ویپ

اگر شما تابحال از ویپ استفاده کرده باشید احتمالا به مشکل ریزش جویس ویپ برخورده اید! آیا تا به حال به فکر رفع مشکل ریزش جویس ویپ فکر کرده اید ؟ چه راهکارهایی برای رفع این مشکل هست ؟

در این مقاله ما به علت نشت جویس و راهکارهای رفع این مشکل خواهیم پرداخت .

سه اتومایزر با مشکل ریزش جویس

انواع مختلف دستگاه های ویپ

اولین چیزی که باید به آن توجه کنید نوع دستگاهتان است . ویپ انواع مختلفی دارد که ویژگی ها ، معایب و مزایایی دارند که باید قبل از خرید در باره آنها تحقیق و پرس و جو کنید و دستگاهی را انتخاب و خریداری کنید که معایب کمتری داشته باید و ریز جویس نداشته باشد . 

به طور مثال ویپ های قلمی بخار کمی دارند و در برخی از آنها ریزش جویس وجود دارد . ویپ های بزرگ دارای بخارات زیادی هستند و به شما امکان می دهد تا تنظیمات ، ولتاژ ، وات و  دما و… را تغییر دهید که بسیار لذت بخش هستند . بهتر است ابتدا درباره انواع ویپ تحقیق کنید . 

پادسیستم ها و ویپ ها

تمایز مهم دیگری که می توان بین دستگاه های ویپ ایجاد کرد ، دستگاه های MTL (پادسیستم) و دستگاه های DTL (ویپ ) . تشخیص بین این دسته ها بسیار مهم است ، زیرا نوع کویل ، جویس و تنظیمات و نوع کام گرفتن آنها با یک دیگر متفاوت است . 

پاد سیستم ها برای استفاده جویس های سالت هستند و کارایی آنها برای ترک سیگار است و بخار کمی دارند اما ویپ ها برای استفاده جویس ها هستند و کارایی آنها برای ترک قلیان است و بخار زیادی دارند . پس شما باید نسبت به سیگار یا قلیان نوع دستگاه خود را انتخاب کنید اگر درون ویپ جویس سالت بریزید نیکوتین زیاد با حجم بالا وارد بدن شما می شود و بسیار ضرر دارد و به شما آسیب می زند . غلظت جویس ها و جویس سالت ها با هم متفاومت است و باید در دستگاه متناسبش استفاده شود . 

انتخاب میزان نیکوتین جویس

هنگامی که شما میخواهید برای دستگاهتان جویس یا جویس سالت بخرید علاوه بر عطر و طعم ، میزان نیکوتین باید یکی از موارد مهم در انتخاب شما باشد . میزان نیکوتین به مقدار نیکوتین در هر میلی لیتر اشاره دارد . اگر شما قبلا سیگار می کشیدید ، باید میزان نیکوتین را بر اساس نیکوتین سیگاری که مصرف می کردید انتخاب نمایید 

افرادی که قبلا سیگار نکشیده اند باید جویس های 0 میلی گرم را انتخاب کنند . 

انتخاب اشتباه VG و PG یکی از عوامل نشت جویس ویپ !

گلیسیرین گیاهی (VG) و پروپیلن گلیکول (PG) دو ماده اصلی در بیشتر مایعات الکترونیکی هستند . این دو ماده بر غلظت و طعم و عطر تاثیر می گذارند و اگر درصد آنها اشتباه باشد باعث نشت جویس می شود و برای رفع مشکل نشت جویس باید جویس های اصل که درصد های دستی دارند را تهیه نمایید . 

VG غلیظ تر از PG است و باید بیشتر گرم شود ، بنابراین به طور معمول برای مایعاتی که VG بالایی دارند به یک دستگاه ویپ قوی نیاز است . جویس هایی که VG بالایی دارند نیکوتین کمتری دارند و جویس هایی که PG بالایی دارند نیکوتین بالایی دارند و مناسب برای استفاده در پادسیستم ها هستند . دقت نمایید که VG و PG جویس شما به چه میزان است و نسبت به آن درون دستگاه مناسب بریزید تا مشکل نشت جویس را نداشته باشید . 

چک کردن کویل ها

کارتریج با مشکل نشت جویس

کویل ها عناصر گرمایشی در دستگاه های ویپ شما هستند و هر چند هفته یک بار نیاز به تعویض دارند . اگر کویلتان بسوزد دیگر به خوبی جویس را درخود نگه نمیدارد و به همین دلیل دستگاه شما دچار مشکل نشت جویس می شود . شما می دانید که یک کویل نیاز به تعویض دارد .  

بسیاری از مشکلات نشت جویس مربوط به کویل های دستگاه است . شما باید کویل مناسب دستگاه و برند همان دستگاهتان را تهیه نمایید . اگر شما چند هفته است که از یک کویل استفاده می کنید و مشکل نشت جویس داریداگر کویلتان را تعویض  کنید به احتمال زیاد مشکل نشت جویس شما رفع می شود . 

تمیز کردن مخزن دستگاه از ریزش جویس ویپ می کاهد

یکی از عواملی که باعث نشت جویس ویپ می شود جمع شدن مایع جویس درون مخزن و یا حفره های آن است . شما باید هر چند وقت یک بار مخزن خود را نمیز کنید و یا بعد از استفاده طولانی مخزن خود را با آب بشویید و سپس به خوبی خشک کنید .

پر کردن بیش از حد مخزن باعث ریزش جویس ویپ می شود

اتومایزری که بیش از حد پر شده است و نشت جویس دارد

شما باید مخرن خود را به میزان مناسبی پرکنید به این معنی که نباید کم و نباید زیاد مخزن را پر کنید اگر بیش از حد پر کنید از حفره ها و دریچه هوا و … جویس شما نشت می کند و اگر کم تر پر کنید باعث می شود که کویل شما بسوزد و جویس شما نشت کند . پس برای رفع مشکل نشت جویس شما باید به مخزن خود را به میزان مناسبی پر کنید .

دستگاهتان را به صورت عمودی قرار دهید 

بهتر است که دستگاهتان را به صورت عمودی قرار دهید تا جویس شما از دیچه هوا و مخزن شما نشت نکند برای رفع این مشکل کافیست فقط دستگاهتان را به صورت ایستاده و عمودی بگذارید تا جویس شما نشت نکند

سریع ترین راه برای رفع مشکل نشت و ریزش جویس چیست ؟

سریع ترین راه چک کردن کویل دستگاه و مطمئن شدن از عدم سوختگی آن است و پس از آن میبایست موارد دیگر را بررسی نمایید که در داخل ویدیو به صورت کامل توضیح داده شده است .

علت ریزش جویس دستگاه های ویپ چه میباشد ؟

دلایل بسیار متعدی برای این مشکل وجود دارد اما نگران نباشید زیرا با مشاهده ی این ویدیو میتوانید به صورت کامل این مشکل را حل کنید .

آیا ریزش و نشت جویس ویپ میتواند به دستگاه آسیب برساند ؟

قطعا . در صورت تداوم نشت و ریزش جویس ، مایعات به داخل ماد دستگاه و برد های الکترونیکی آن وارد میشوند و حتی میتواند منجر به سوختن دستگاه شما شود .

آیا جویس های تقلبی میتوانند مشکل ریزش جویس را ایجاد کنند ؟

پاسخ این سوال بله است . زیرا جویس های تقلبی به دلیل رقیق تر بودن نسبت به جویس های اصلی ، میتوانند باعث این مشکل شوند .

دیدگاه‌ها 0

*
*

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم