پاد سیستم چیست ؟

پاد سیستم چیست ؟

پاد سیستم چیست ؟ این سوال یکی از سوال های پر تکرار کاربرانی است که تازه کار هستند و یا آشانایی با پاد سیستم ندارند .

کمپانی های تولید کننده ویپ و مهندسان و طراحان خلاق به طور مداوم درحال طراحی و تولید محصولات با کیفیت و بروز و استفاده از تکنولوژی های جدید در محصولات ویپ و پاد سیستم ها استفاده می کنند . به همین دلیل ویپ ها و پاد سیستم ها با سرعت بسیار زیادی در حال پیشرفت هستند . این تحولات و امکانات جدید برای کاربران بسیار جذاب است .

یکی از دلایل رایج شدن پاد سیستم ها این است که افرادی که قصد ترک سیگار را دارند حس خود سیگار را از این دستگاه دریافت میکنند زیرا ابعاد پاد سیستم ها تقریبا به اندازه سیگار است و نیکوتین بالایی دارند تا نیکوتین مورد نیاز بدن را تامین کنند .

پاد سیستم ها محصولات تقریبا جدید و تازه ای هستند اما در این مدت کمی که معرفی شده اند محبوبیت زیادی بین کاربران یا

فته اند . اما پاد سیستم چیست ؟ و چرا محبوبیت زیادی دارند .

ما در این مقاله به این سوال ( پاد سیستم چیست ؟ ) خواهیم پرداخت .

 پاد سیستم چیست ؟ ساختار و نحوه عملکرد پاد سیستم ها

پاد سیستم ها محصولات جدیدی هستند که از دستگاه های ویپ الهام می گیرند اما تفاوت اصلی آنها در نوع مایع جویس ، نوع کویل ، ابعاد ، قدرت و … است .

به طور کلی پاد سیستم ها ابعاد کوچکی دارند تا حس سیگار را به کاربر انتقال دهند به همین دلیل اکثر افرادی که قصد ترک سیگار را دارند به پاد سیستم ها روی می آورند . این ابعاد کوچک باعث شده است که حمل و نقل این دستگاه ها بسیار آسان شود ، شما می توانید داخل کیف و یا حتی داخل جیب نیز قرار دهید .

ساختار پاد سیسیتم

اما فرق اصلی پاد سیستم ها و ویپ ها در مایع جویسی است که داخل آن ها باید بریزیم . مایع جویسی که داخل ویپ ها میریزیم به جویس های معمولی یا پریمیوم معروف هستند این جویس ها نیکوتین کمی دارند و نمیتوانند نیکوتین فردی که قبلا سیگار میکشده و قصد ترک سیگار را دارد تامین کنند . اما مایع جویسی که داخل پاد سیستم ها میریزیم جویس های سالت هستند که دارای نیکوتین بالایی هستند  . نکته مهم در جواب سوال ( پاد سیستم چیست ؟ ) همین نوع جویسی است که باید درون پاد سیستم ها مصرف کنیم نکته دیگر نوع کویل است . مقاومت کویلی که در پاد سیستم ها استفاده می شود بالا است ( تقریبا 1.0 اهم و بالاتر ) و باید توان دستگاه را در محدود پایین تنظیم نمایید که این محدوده روی کویل حک شده است و شما می توانید با کمک آن ها توان دیتگاه خود را تنظیم نمایید .

انواع پاد سیستم ها

پاد سیستم ها دارای دو دسته اصلی هستند :

  • پاد سیستم های قابل پر کردن
  • پاد سیستم های یک بار مصرف ( مخزن بسته )

یکی از بزرگترین تصمیماتی که باید هنگام خرید پاد سیستم بگیریم چیست ؟

این است که آیا شما یک پاد سیستم باز یا بسته را ترجیح می دهید . هرکدام از این ها موافقان و مخالفان خاص خود را دارند و انتخاب در نهایت به اولویت شخصی شما خلاصه می شود .

پاد سیستم های قابل پر کردن ( سیستم باز ) چیست ؟

پاد سیستم لاست ویپ اوریون

پادسیستم های سیستم باز به گونه ای طراحی شده اند که امکان پر کردن مجدد دستی را دارند . این پاد سیستم ها دارای کارتریج هایی هستند که می توانید آن ها را تا زمانی که نسوخته اند درون آن ها جویس سالت بریزید و از استفاده نمایید . بدیهی است که یکی از بزرگترین مزایای پاد سیستم های سیستم باز ، امکان انتخاب طعم های مختلف جویس سالت است ، نه محدود شدن به گزینه های ارائه شده توسط سازنده .

در این کارتریج ها باید کویل را به طور منظم تعویض کنید و آن ها را تمیز کنید و درکل به نگه داری بیشتری دارند . یکی از ایرادهای پاد سیستم های سیستم باز امکان نشت جویس است .

پاد سیستم های یک بار مصرف ( مخزن بسته ) چیست ؟

پاد سیسیتم ژول

پاد سیستم های یک بار مصرف ( مخزن بسته ) به گونه ای طراحی شده اند که امکان پرکردن مجدد را ندارند .

یک سوالی که کاربران برایشان پیش می آید منظور از پاد سیسم های یک بار مصرف چیست ؟ آیا منظور از یک بار مصرف همان معنی عام است ؟ خیر در اینجا یک بار مصرف به این معنی است که کارتریج این نوع پاد سیستم ها قابل پر کردن نیستند و پس از اتمام عمر کارتریج باید آنها را تعویض کنید و نمی توان آن ها را دوباره پر کرد .

این نوع پاد سیتستم ها از نظر اقتصادی بسیار اقتصادی هستند و کار با این پاد سیستم ها بسیار آسان است فقط کافی است تا کارتریج جدید را تهیه نمایید و درون دستگاه قرار دهید به همین راحتی!

یکی از مزایای این پاد سیستم ها ( سیستم بسته ) این است که نشت جویس ندارد و این خود یک مزیت بزرگی است .

مزایای استفاده از پاد سیستم ها

مزایای استفاده از پاد سیستم ها چیست؟

پاد سیستم ها دارای مزایای بسیار زیادی هستند . یکی از مزایای مهم پاد سیستم ها سهولت استفاده آن ها است . یعنی شما در پاد سیستم ها تغییرات ولتاژ یا تنظیمات عجیب و غیرب و صفحه نمایش و … را ندارید . شکل ابن دستگاه ها غالبا ساده است که کام دهی آن ها به صورت دکمه ای یا به صورت اتومات است .

به طور کلی پاد سیستم ها به گونه ای طراحی شده اند که کار با آن ها راحت باشد تا کاربران سردرگم نشوند . طراحی های ساده و ابعاد کوچک قابل حمل بزرگ ترین مزایای پاد سیستم ها هستند .

سخن پایانی

در کل در پاسخ به سوال پاد سیستم چیست ؟ می توان گفت پاد سیستم ها برای افراد مبتدی و افرادی که قصد ترک سیگار را دارند طراحی شده اند . پاد سیستم ها درای حجم بخار کم و نیکویتن بالایی هستند تا کاملا شبیه به سیگار باشند اما بسیار بی ضرر تر از سیگار ، زیرا درون سیگار از قطاران ، چسب ، گوگرد و … استفاده شده است اما در پاد سیستم ها فقط عمل تبخیر انجام می گیرد .

شما می توانید تمام سوال ها و مشکلات خود را با تیم ویپ دیاکو از طریق راه های ارتباطی واتساپ و … در میان بگذارید تا در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایید .

 

دیدگاه‌ها 1

*
*

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم